Czcionka:

Kontrast:

logo Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku

NUMER TELEFONU
59 843 12 91

Jesteś tutaj:   Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji ZdrowiaKonkurs fotograficzny pod hasłem "Dbam o zdrowie - nie palę papierosów" ...
2017-11-14
drukuj

Konkurs fotograficzny pod hasłem "Dbam o zdrowie - nie palę papierosów" - przedłużony termin

Starostwo Powiatowe w Słupsku wspólnie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Słupsku zaprasza młodzież klas gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych do udziału w VI edycji konkursu fotograficznego pod hasłem "Dbam o zdrowie - nie palę papierosów".

 

Informujemy, że do 20 listopada br. przedłużony został termin składania prac na konkurs fotograficzny pod hasłem „DBAM O ZDROWIE – NIE PALĘ PAPIEROSÓW” – edycja 2017. Do tego dnia należy złożyć swoje prace na konkurs w Biurze Obsługi Interesanta lub przesłać drogą pocztową wraz z kartą zgłoszenia na adres: Starostwo Powiatowe, Wydział Polityki Społecznej, ul. Szarych Szeregów 14, 76-200 Słupsk.

 

Na uczestników konkursu czekają nagrody w postaci kart podarunkowych o wartości: za I miejsce - 400,00 złotych, II - 300,00 złotych i III - 200,00 złotych. Dodatkowo najlepsza praca umieszczona zostanie na kalendarzu ściennym na 2018 rok poświęconym promocji zdrowia, który wydrukuje słupskie starostwo. Zachęcamy uczniów do udziału w konkursie. O terminie i miejscu jego zakończenia powiadomimy telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Pliki do pobrania

Artykuły

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku © 2015 - 2018