Czcionka:

Kontrast:

logo Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku

NUMER TELEFONU
59 843 12 91

Jesteś tutaj:   Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji ZdrowiaOlimpiada wiedzy oraz konkurs na temat HIV/AIDS
2018-11-22
drukuj

Olimpiada wiedzy oraz konkurs na temat HIV/AIDS

Zapraszamy do udziału w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy „Nie daj szansy AIDS – młodzi bez HIV” oraz konkursu na hasło promujące bezpieczne zachowania i odpowiedzialność w profilaktyce HIV/AIDS.

 

Organizatorzy - Starostwo Powiatowe w Słupsku, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna i Zespół Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku zapraszają młodzież do udziału w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy na temat HIV/AIDS pod hasłem „Nie daj szansy AIDS – młodzi bez HIV” oraz konkursie na hasło.

 

W olimpiadzie oraz konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas gimnazjalnych, szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych z powiatu słupskiego.  Założeniem olimpiady jest sprawdzenie wiedzy młodzieży na temat zakażeń wirusem HIV i choroby AIDS, uświadomienie zagrożeń oraz promowanie odpowiedzialności za zdrowie własne i innych osób. 

 

Organizatorom zależy na aktywnym włączeniu się młodych ludzi w działania profilaktyczne i propagowanie właściwych postaw oraz zachowań.

 

Regulamin z kartą zgłoszenia uczestnictwa można pobrać także ze stron internetowych: www.powiat.slupsk.pl, www.psse.slupsk.pl i www.zsa.slupsk.pl.

Pliki do pobraniaArtykuły

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku © 2015 - 2019