Czcionka:

Kontrast:

logo Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku

NUMER TELEFONU
59 843 12 91

Jesteś tutaj:   Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji ZdrowiaWyniki konkursi „POMYŚLMY O HIV”
2017-03-22
drukuj

Wyniki konkursi „POMYŚLMY O HIV”

 

W dniu 16 marca br. w Słupskim Ośrodku Kultury odbył się Powiatowy Etap Konkursu Małych Form Teatralnych pod hasłem „Pomyślmy o HIV”. Do konkursu przystąpiły 4 zespoły teatralne ze szkół ponadgimnazjalnych z miasta Słupska i powiatu słupskiego. 

 

Celem konkursu była popularyzacja informacji dotyczących zasad profilaktyki HIV/AIDS, integrowanie środowisk szkolnych i inspirowanie ich do działań w zakresie profilaktyki zdrowotnej poprzez kontakt ze sztuką i aktywność artystyczną.

Pierwsze miejsce zajęła grupa teatralna Tommorrow ze spektaklem „Czy czujesz moje serce” z V Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku.


Drugie miejsce jury przyznało grupie teatralnej Świta Królowej ze spektaklem „Quo Vadis Tarantino” z Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.

Wyróżnienia przyznano grupie teatralnej Bąk z I Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku ze spektaklem „Whitney” oraz grupie teatralnej Dziewczęta ze spektaklem „Żyj świadomie i odpowiedzialnie” z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupsku.

 

Nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Słupsku, Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Słupsku, Laboratorium Diagnostyka w Słupsku, Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk – Park Wodny Redzikowo, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku, Słupski Decathlon, Multikino Słupsk, Fiskars Polska Sp.z.o.o.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu za udział, a grupie teatralnej Tommorrow życzymy zwycięstwa na etapie wojewódzkim, który odbędzie się dnia 3 kwietnia br. w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku.

Artykuły

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku © 2015 - 2019