Czcionka:

Kontrast:

logo Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku

NUMER TELEFONU
59 843 12 91

Jesteś tutaj:   Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji ZdrowiaWYNIKI KONKURSU „POMYŚLMY O HIV”
2015-11-25
drukuj

WYNIKI KONKURSU „POMYŚLMY O HIV”

W dniu 19 listopada br. w teatrze Rondo odbył się Powiatowy Etap Konkursu Małych Form Teatralnych pod hasłem „Pomyślmy o HIV”. Do konkursu przystąpiło 3 zespoły teatralne ze szkół ponadgimnazjalnych z miasta i powiatu słupskiego.

 

Celem konkursu było integrowanie i inspirowanie młodzieży szkolnej do podejmowania działań w zakresie profilaktyki HIV/AIDS i uzależnień poprzez kontakt ze sztuką.

 

Pierwsze miejsce  zajęła grupa teatralna Świta Królowej ze spektaklem „Seropozytywni” z Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku, która weźmie udział w Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Gdańsku.

II miejsce jury przyznało grupie teatralnej Tommorow ze spektaklem „HIV = Samotność” z V Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku.

III miejsce zajęłoII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Słupsku,grupa teatralna Insanus ze spektaklem pt. „Jesteśmy normalni”.

 

Nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Słupsku, Urząd Miejski w Słupsku, Powiatową Stacje Sanitarno – Epidemiologiczną w Słupsku, Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk – Park Wodny Redzikowo, Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej o/t w Słupsku, Słupski Ośrodek Kultury w Słupsku.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu za udział, a grupie teatralnej Świta Królowej życzymy zwycięstwa na etapie wojewódzkim

Galeria zdjęć

Artykuły

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku © 2015 - 2019