Czcionka:

Kontrast:

logo Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku

NUMER TELEFONU
59 843 12 91

Jesteś tutaj:   Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji ZdrowiaSTOP DOPALACZOM!
2015-09-16
drukuj

STOP DOPALACZOM!

 

Pracownicy Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Słupsku podejmowali kolejne działania w zakresie profilaktyki dopalaczy:

  • 11 sierpnia br. we współpracy z Galerią Słupską i Komendą Miejską Policji w Słupsku zorganizowano  stoisko informacyjno – edukacyjne dla społeczności lokalnej.

 

  

 

  • 19 sierpnia br. we współpracy z Komendą Miejską Policji w Słupsku i Komisariatem Policji w Ustce zorganizowano akcję informacyjno – edukacyjną, która miała charakter patrolu na terenie promenady usteckiej. Celem akcji była prewencja w zakresie zażywania środków psychoaktywnych w tym dopalaczy dla mieszkańców, turystów przebywających na naszym terenie.

 

  • 5 września br. we współpracy z Centrum Handlowym JANTAR  zorganizowano Punkt mobilny z wykorzystaniem sprzętu multimedialnego w ramach akcji „Bezpieczny powrót do szkoły”.

 


 

 

  • 7 września br. we współpracy z  Policją i Urzędem Gminy w Dębnicy Kaszubskiej przygotowano  Punkt mobilny - stoisko informacyjno – edukacyjne dla społeczności gminnej.

 

 

 


 

  • 11 września br. w siedzibie Stacji pracownicy Oświaty Zdrowotnej przeprowadzili zajęcia edukacyjne nt. profilaktyki dopalaczy, które skierowane były do studentów Akademii Pomorskiej w Słupsku przebywających na praktyce zawodowej.

 

 

 

Akcje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Artykuły

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku © 2015 - 2019